ZŠ Mohylová – Praha 5

V pátek 23. února proběhl projektový den v ZŠ Mohylova v Praze 5. Tato malá škola, pojala tradičně projektový den po svém a zapojili se do něj úplně všichni. Prostory školy se proměnily ve stanoviště „úkolů“, kde si děti různého věku ve skupinkách pod vedením pedagogů zkoušely rozmanité aktivity se španělskou inspirací.

Dny španělské kuchyně v Liberci

Dne 22.února 2018 se Den španělské kuchyně odehrál na Střední odborné škole v Liberci. Tato škola nabízí vzdělání v řadě tradičních řemeslných oborů vhodných pro žáky a žákyně s kombinovaným znevýhodněním. Děti se tam učí například na kuchaře, zahradníky, švadleny, zámečníky, malíře nebo dlaždiče. Všude v prostorách školy a kolem ní na nás dýchla rodinná atmosféra.

Den Španělské kuchyně v Plzni

Další Den španělské kuchyně se uskutečnil ve středu 7.února 2018 v našem Krajském regionálním centru sdílení dobré praxe na 15. základní škole v Plzni. Škola nabízí čtyři základní vzdělávací moduly pro rozvoj žáků v oblasti všeobecné, hudební, výtvarné a přírodovědné. Program inspirovaným Španělskou kulturou, který pro nás připravili žáci studující umělecky zaměřené moduly se svými pedagogy, byl skutečně krásný a my za to moc děkujeme