Informace o školení

Kromě hygieny provádí kontroly ve stravovacích zařízeních také Státní veterinární správa. Tyto kontroly jsou zaměřené na problematiku zdravotní nezávaznosti a kvality potravin rostlinného a živočišného původu.
Jak probíhá kontrola Státní veterinární správy? Co je předmětem takové kontroly a mnoho dalšího se dozvíte právě na tomto semináři, který pořádáme ve spolupráci s odborníky ze Státní veterinární správy. Snažíme se o co nejkomplexnější přenos informací s co možná největším důrazem na aktuálnost a správnost informací. Zároveň je přednášející i tou osobou, která kontroly vykonává a takto je zajištěné, že informace a znalosti, které načerpáte a následně aplikujete na svých pracovištích, vyloučí možné riziko sankcí ze strany SVS na minimum.
Zároveň máte možnost položit odborníkům ze SVS dotazy, na které Vám na konci přednášky odpoví. Vaše dotazy prosím vkládejte do poznámky k Vaší objednávce.

Prezenční školení
Cena školení: 450 Kč / osoba
Cena pro členy AŠJČR: 400 Kč / osoba

On-line školení
Cena školení: 450 Kč / osoba
Cena pro členy AŠJČR: 400 Kč / osoba

Prezenční školení

Na klasickém prezenčním školení se lektor osobně sejde s účastníky kurzu, obvykle ve vybrané školní jídelně. Díky přátelským vztahům se školními jídelnami ve většině krajů Vám jsme schopni nabídnout kurzy v dojezdové vzdálenosti. Máte možnost setkávat se s kolegy z oboru a sdílet s nimi zkušenosti a znalosti.

Na prezenčním školení je vždy prostor pro Vaše otázky.

Součástí každého prezenčního kurzu je občerstvení.

On-line školení

Nabízíme Vám možnost absolvovat povinné školení přes internet.

Školení zaměstnanců se během covidové epidemie přesunulo do on-line prostředí a vy máte možnost absolvovat kurz z kanceláře nebo domova.

Objednávka školení se nijak neliší. Jen nebudete muset nikam cestovat – po objednávce obdržíte e-mail s instrukcemi. Na našem webu ZDE najdete pro jistotu i popis, jak se na školení přihlásit. Platformu aplikace Microsoft Teams používaly naše děti při on-line výuce a je kompletně v českém jazyce, takže nebudete mít problém s luštěním cizojazyčných popisek a tlačítek.

Přehled termínů školení Dozor SVS ve ŠJ v tomto roce

Srpen 2024
Nebyla nalezena žádná událost!

Semináře, které jste s námi měli možnost absolvovat:

Srpen 2024
Nebyla nalezena žádná událost!