NOVINKA

  • Přístupné na Vašem počítači
  • Efektivní nástroj ke vzdělávání pracovníků
  • Snadná organizace a flexibilita

Novinkou je naše on-line e-learningové školení, které je dostupné kdykoli a je nezávislé na čase a místě. Přístupné je na kterémkoli počítači bez nutnosti za školením cestovat a není nutné školení absolvovat v konkrétním termínu. Školení je zakončeno krátkým testem, po jehož splnění obdržíte certifikát.

INSTRUKCE aneb JAK NA TO?

E-learningové on-line školení absolvujete na svém počítači. Na rozdíl on ON-LINE školení ale nemusíte školení absolvovat v konkrétním vypsaném termínu. Datum a čas školení budete tedy na Vás. E-learnigové školení je zakončeno testem.

Po nákupu školení na našem webu Vám bude doručena faktura, kterou je nutné uhradit. Po uhrazení faktury dojde k automatickému dokončení této objednávky v našem systému a Vy tak budete mít přístup k zakoupenému školení a budete ho moci absolvovat.
Školení je nutné absolvovat do 6 týdnů od data dokončení objednávky. Na závěr školení absolvujete jednoduchý test a po jeho úspěšném splnění Vám automaticky zašleme certifikát o absolvování.

TIP

Připravili jsme pro vás testovací E-learningové školení na kterém si můžete vyzkoušet jak jednoduché je absolvovat naše E-learningové školení. Zároveň věříme, že se v kurzu Tipy a triky, které usnadní práci s počítačem dozvíte i něco nového co vám usnadní každodenní práci s počítačem.